Sponsorlu Bağlantılar

Gazze’de katliam yapan İsrail mallarına boykot! İşte o boykot listesi…

| 19 Temmuz 2014 | 0 Comments |

   

İsrail Katliam!İsrail, Gazzede sonu gelmek bilmeyen katliamlarına, insalık dışı facialarına durmadam devam ediyor! Sebebi bilinmeyen bir füze ve kaçırılan bir kaç israilli genç bahane edilerek çocuk, yaşlı, kadın demeden onlarca sivili katletmeye devam ediyor! İsrail’in zorbalıklarına ve savaş suçu sayılabilecek nitelikteki insanlık dışı faaliyetlerine ise tüm dünya sessiz kalmış durumda!

Amerika, ” bir ülkenin kendini savunma hakkı vardır‘ diyor, Almanya açık ve net bir şeklide “İsraili destekliyoruz” açıklaması yapıyor, CNN İsral’i eleştiren muhabirini kovuyor. Açık ve net bir şeklide dünya gazze katliamına sessiz kalmış vaziyette. Savunmaya bakın ki siviller öldürülüyor, çocuklar katlediliyor!

Dua ediyoruz, ağlıyoruz… Peki bununla yetinelim mi? Hayır… Savaş, taarruz, katliam ve zorbalıklar PARA ile olur! Mermi, silah, cephane, askeri faaliyetlerin tamamı PARA ile özdeşleşiktir. PARA yoksa o da yok… Günümüzde güç=para olduğunu var sayarsak ve İsrailin dünya piyasasında payını düşünürsek değirmenin suyunun nereden geldiğini anlamak hiç de zor değil!

Elimizde COCA COLA içeceğimizi yudumlarken, SİEMENS marka TV den Gazze katliamını izleyip “Allah belanızı versin” demişiz ne fayda! Bu değirmenin suyunu keselim, en azından azaltalım; taşın altına elimizi koyalım… azaltalım ki 1 masuma sıkılan 1 mermi eksik olsun!

Aşağıda hangi markaların İSRAİL malı olduğu listelenmiştir. Detaylı inceleyelim, mümkün mertebe bu ürünleri hayatımızdan çıkaralım!

 

F. İKiZ

Hangi ürünler İsrail malı? İşte o boykot listesi…

 

israilurunleri-liste

 

İsrail Boykot Ürünleri

israil-boykot-listesi1

   

Etiketler: , , , , ,

Kategori: Genel

hep haber

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hepsaglik