Sitemiz Hakkında

İslam Ekseni

Amacımız:

İslam Ekseni, dini multimedya , resim , yazı ve her türlü arşivi siz kullanıcılarımız ile paylaşmayı ve her türlü içeriği tek çatı altında toplayarak ziyaretçilerine sunmayı temenni eder. Kaynaklardan elde edilen bilgileri kullanarak ara yüzü çok ferah olan websitemizi hizmetinize sunarak sizlere hizmet etmeye çalışmaktayız. Her geçen gün kendini daha da geliştirmekte olan ve içeriğini daha da büyütmekte olan İslam Ekseni, güncel konuları ve kaynakları bir araya getirerek, islami bir kütüphane niteliğini üzerinde taşımaktadır. İslam Ekseni ekibi olarak, kullanıcılarımızdan gelen teklif ve önerileri değerlendirerek iyileştirme çalışmalarımızı sürekli sürdürmekteyiz.

Farkımız:

İslam Ekseni, birçok siteden farklı olarak ziyaretçilerine “İçerik Talep” hakkı sunmaktadır. Kullanıcılarımızdan gelen ve teknik imkanlarımızı aşmayan her türlü talebi titizlikle değerlendirip eğer mümkün ise istenilen içerikleri mutlaka websitemize yerleştirerek kullanıcıyı bu konuda bilgilendirmekteyiz. Kullanıcıların talepleri, yorum ve değerlendirmeleri sitemizi şekillendirmektedir. Bazı özel sayfaları oluşturarak kullanıcılarımızın yalnızca belli noktalara odaklanmasını sağlamak istedik. Örneğin “Kuran-ı Kerim” ile ilgilenen bir ziyaretçimiz, Kuran-ı Kerim sayfamızda her türlü benzer içeriği bulabilmektedir. Kolay arayüzü ve navigasyon seçenekleri ile, kullanıcılarımızın website içerisinde kaybolmasını önlemeye çalıştık. Amacımız, kolay kullanılabilir bir portal oluşturmaktır.

İçerik :

İçeriklerimizi titizlikle seçip her türlü faydalı içeriği sizlerle paylaşmayı görev bildik. Multimedya, resim ve dini arşiv galerilerimiz mutlaka ilginizi çekecektir. Sitemiz dinamik bir yapıya sahip olup sürekli kendini yenilemektedir.

Tasarım:

Sitemizin tasarımının kullanıcı dostu arayüzü olmasına ve erişim kolaylığına son derece dikkat edilmiştir. Ziyaretçilerimizin her türlü içeriğe kolayca ulaşabilmelerini amaçladık.

Sitemizde yer alan reklamlar

Sitemizdeki reklamlarin çoğunluğu üçüncül şahıs (3rd party) reklamlar olup Google tarafından sağlanmaktadır. Websitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için domain,hosting (sunucu), yazılım,tasarım ve bakım gibi birçok teknoloji giderleri sitemizdeki reklamlardan karşılanmaktadır.

Google reklam sistemlerinde reklamlar otomatik olarak websitemize remote olarak gönderilmekte olup, reklam içeriklerini tümü ile kontrol etmek her zaman mümkün olmuyor. Sistemin elverdiği ölçüde sitemizin reklam içeriklerini ve uygunsuz reklam takiplerini yapmaktayız. Fakat %100 olarak reklamları filtre etmek mümkün olmadığı için bazen isteğimiz dışında uygunsuz reklam içerikleri sitede belirmektedir. Bu tür reklamlar hakkındaki geri dönüşleri mutlaka değerlendirip mümkün mertebe ilgili reklamı kaldırıyoruz. Tüm çabalarımıza rağmen isteğimiz dışında olan reklam içerikleri için ziyaretçilerimizin affına sığınıyoruz.

Websitemizdeki diğer reklam politikaları,çerezler ve üçüncül sahıs konuları için sitemizin yasal uyarı bölümündeki ilgili maddeleri inceleyebilirsiniz.

Reklamlarla ilgili diğer şikayet, görüş veya bilgi için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden veya sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hatalı İçerik Bildirimi

Websitemizdeki kaynakların çoğunluğu referans kaynaklarca, bir kısmı ise kendi kaynaklarımızdan elde edilmektedir. Bazen referans kaynaklar, bazen de kendi ekibimizdeki insani ve yazılımsal hatalardan dolayı içeriklerde hatalar olabilmektedir.

İçeriklerde yer alan bu tür kayda değer hataları, yazının hemen altına yorum atarak veya iletişim sayfasından bizlere ileterek düzeltilmesini sağlayabilirsiniz. İlgili uyarılar, titizlikle ve mutlaka değerlendirilmektedir.

Diller:

Websitemiz, hem Türkçe hem de İngilizce olarak hizmet etmektedir. Dil menüsünü sayfamızın en üstünde görebilirsiniz. İngilizce websitemiz için ; http://www.islamekseni.com/english adresine bakabilirsiniz.

Site Haritası :

Websitemizin Site Haritasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Defterimiz :

Buraya tıklayarak İslam Ekseni ziyaretçi defterine yazabilir veya ziyaretçi defteri içeriğini görebilirsiniz. Kullanıcılarımızın geri bildirimleri ve yorumları bizler için son derece önemli olmakla beraber, websitemizi  iyileştirmesi açısından son derece önemlidir. Kullanıcılarımızın yorum ve değerlendirmeleri titizlikle değerlendirilecektir.

İletişim:

İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca ;

E-mail: