Ziyaretçi Defterimiz
Z

ziyaretçi-defteri

 

Bu alana yorumlarınızı ve görüşerinizi bırakabilirsiniz. Bize yol gösterici olması yönüyle bunlar
bizim için son derece kıymetlidir.

 

Ziyaretci Defteri

Yorum Bırak

17 YORUM

 1. İyi geceler.sitenizin herşeyi çok güzel,çok faydalı.emeği geçen herkese teşekkür ederiz ancak ilahi bölümünüze grup dergahın da ilahilerini koyarsanız çok iyi olur.şimdiden teşekkürler ilginiz için.

   • selamaleyküm peygamber efendimizin namazı konulu yazıyı sizmi yazdınız yoksa alıntımı yazınıngirişinde eksik var iman, ibadet ,ahlak ve cihadı olması gerekiyor kardeşim.

    • S.a Ali bey,

     Sanırım https://www.islamekseni.com/id970.html adlı yazıdan bahsediyorsunuz.Yazılarımızdan bazıları alıntıdır.Alıntı yaptığımız veya kendi yazılarımızda bazen dikkatsizlikten dolayı bu tür kelime kaymaları ve eksiklikler olabilmektedir.Ziyaretçilerimizden gelen geri bildirimleri mutlaka değerlendiriyoruz.Gerekli düzeltme yapılmıştır.Bildirim için teşekkür ederim.

 2. zaman ateislikle uğraşma zamanı değil şirkle mücadele zamanı Kuranı kerimde areisleri muattap almaz.şirk koşanları muhattap alır bizde öyle yapmalıyız.

  • Sitemizde yer alan bahsettiğiniz yazıların amacı ateistlerle uğraşmak değildir. Herkes istediği dine ve görüşe tabi olabilir.Lakin ateistlerin, bazı insanların aklını kurcalayan soruları ve ısrarla Allah (c.c) yokluğunu diretmeleri ve İslama sataşmaları nedeni ile bu tür bilgilendirici ve tezlerini çürütücü yazıların varlığı kaçınılmazdır.Ayrıca Kuran-ı Kerim, yalnızca müslümanlara değil tüm insalığa inmiştir.Kuran, ateistler de dahil olmak üzere herkesi muhatap alır.Nitekim Allah (c.c) in varlığını ispat edici onlarca ayetler Kuran-ı Kerim`de mevcuttur.

   Görüşlerinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.

 3. siteniz gerek içeriği gerek düzeni açısından herkesin kolayca istifade edebileceği amacına uygun bir site olmuş emeğinize sağlık. Rabbim başarılarınızı daim,niyetinizi de halis eylesin… hepimizden razı olsun…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz