Ana SayfaHocalarYasir El Dosari Hatim Seti

Yasir El Dosari Hatim Seti

Yasir el Dosari (Yaseer Al Dosary) hocanın tüm 114 surelik full hatim setini online olarak buradan dinleyebilirsiniz. Sure indirmek için sureye sağ tıklayıp farklı kaydeti seçebilirsiniz. Sureler mp3 formatındadır. Daha fazla medya seçenekleri veya çeşitli hafızların listesi için menülerimizi inceleyebilirsiniz.

Yasir El Dosari Online Hatim

NOT: Kur’an-ı Kerim Allah(c.c) kelamı olup paylaşıldıkça, okundukça, dinlenildikçe ve de en önemlisi anlaşıldıkça güzeldir. Bu bağlamda bu tür media içeriklerinin asıl telifi Allah(c.c)’ın bizzat kendisinde olup, hiçbir şahıs veya medya organının Kur’an-ı Kerim’e %100 olarak telif iddia etmesi mümkün değildir. Bu bağlamda bu tür içerikleri hiçbir maddi kaygı veya menfaat gütmeden sizlerin hizmetine sunduk. Kur’an tilavetine katkı sağlayan hocalarımızın da aynı görüşte olduğunu düşünmekle beraber, yine de konuyla ilgili müşkilatınız olması durumunda iletişim sayfamızdan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

 

Sureleri indirmek için ilgili surenin üzerine gelerek “Farklı Kaydet” seçeneğine tıklamanız gerekir. İndirme ve dinleme sürecinde, sunucu yoğunluğuna göre yavaşlamalar olabileceğinden lütfen sabırlı olunuz.

Yasir El Dosari Kimdir?

Yasir El Dosari

Yasir el dosari (Yaseer al-Dosary) 22 Kasım 1979’da Arabistan’da dünyaya geldi. Kendisi evlidir ve 4 çocuk babasıdır. Aktif olarak Riyad şehrinde, Dakhil Camii’nde imamlık yapmaktadır. Dosary, ayrıca Prens Sultan Üniversitesinin genel sekreterliğini yapmaktadır. Kendisi bilinenin aksine kabe imamlarından değil, ünlü bir akademisyendir.

Yasir el dosari, İmam Muhammed Bin Suud Üniversitesinde ihtasısını tamamlamıştır. Ayrıca Kuran-ı Kerim biliminde yüksek lisans yapmıştır. Aynı üniversitede Yüksek Yargılama Enstitüsü’nden “Yüksek Yargılama ve Yüksek Mühendis” doktora derecesine terfi etti.

Kendisi 15 yaşında Kuran-ı Kerim’i hıfzına yerleştirmiş ve hafızlık mertebesine erişmiştir. Eşsiz sesi ve ruhu rahatlatan sesi ile birçok kişi tarafından dinlenmektedir.

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun, takipte kalın!

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun ve takipte kalın. İçerikleri favorilerinize ekleyin, hesabınızda muhafaza edin ve beğendiğiniz içerikleri hiç kaybetmeyin! Ayrıca yıllık bültenlerimizden de haberdar olun, her ramazan burada buluşalım!

1 Yorum

  1. Arkadaşlar ben burandan bir hocanın hatim setini indirmek istiyorum.
    Ancak fetva internetten veri indirmenin kul hakkı olduğu yönünde ve ben buna inanıyorum. Bu imamların bir sesleri için bir telif isteği varmı. Kitab Allah’ın kitabı. Ancak ben tereddüdeyim. Bir cevap verirseniz sevinirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Online Hatim Seti

Çeşitli hafızlardan farklı tilavetleri online olarak dinleyebilirsiniz.

Mekke ve Medine Canlı Yayın

HOCALAR