Ana SayfaHocalarSaud Al Shuraim Online Hatim Seti

Saud Al Shuraim Online Hatim Seti

Hafız Suud el-Şureym (Saud al Shuraim) hocamızın okumuş olduğu hatim setini buradan online dinleyebilir veya sureleri indirebilirsiniz. Bu hatim seti mp3 formatındaki sureleri içerir. Daha fazla sure seçenekleri veya çeşitli hafızların hatim listesi için menülerimizi incelenmeniz yeterlidir.

Shuraim Online Hatim Seti

NOT: Kur’an-ı Kerim Allah(c.c) kelamı olup paylaşıldıkça, okundukça, dinlenildikçe ve de en önemlisi anlaşıldıkça güzeldir. Bu bağlamda bu tür media içeriklerinin asıl telifi Allah(c.c)’ın bizzat kendisinde olup, hiçbir şahıs veya medya organının Kur’an-ı Kerim’e %100 olarak telif iddia etmesi mümkün değildir. Bu bağlamda bu tür içerikleri hiçbir maddi kaygı veya menfaat gütmeden sizlerin hizmetine sunduk. Kur’an tilavetine katkı sağlayan hocalarımızın da aynı görüşte olduğunu düşünmekle beraber, yine de konuyla ilgili müşkilatınız olması durumunda iletişim sayfamızdan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.
Sureleri indirmek için ilgili surenin üzerine gelerek “Farklı Kaydet” seçeneğine tıklamanız gerekir. İndirme ve dinleme sürecinde, sunucu yoğunluğuna göre yavaşlamalar olabileceğinden lütfen sabırlı olunuz.

Suud el-Şureym (Saud al Shuraim) Kimdir?

Shuraim-Kabe-imamı

Kabe imamlarından Suud el-Şureym (Suud bin İbrahîm Muhammed El Şuraim), 1964 Riyad (Suudi Arabistan) şehrinde dünyaya geldi.

Areen ilkokulunu bitirdikten sonra orta okulunu Kuzey Yermük’de tamamladı. Imam Muhammed bin Suud Islami (Riyad) Üniversitesinde ihtisasını tamamladı.

Saud el Shuraim devamında Kabeb imamlığına (Mescid-i Haram) terfi etti. Devamında kabe imamlığına ara vererek Ümmül Kura Üniversitesinde doktor unvanını aldı. Sonrasında ise Mescid-i Haram’da öğretim görevlisi olarak atandı.

Mekke’de kıldırığı teravih namazları ve davudi sesi ile oldukça ünlenen ve dünya geneli bilinen bir hafız olma özelliğini taşır.

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun, takipte kalın!

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun ve takipte kalın. İçerikleri favorilerinize ekleyin, hesabınızda muhafaza edin ve beğendiğiniz içerikleri hiç kaybetmeyin! Ayrıca yıllık bültenlerimizden de haberdar olun, her ramazan burada buluşalım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Online Hatim Seti

Çeşitli hafızlardan farklı tilavetleri online olarak dinleyebilirsiniz.

Mekke ve Medine Canlı Yayın

HOCALAR