Online Hatim Seti

Benzer İçerikler

ONLİNE HATİM SETİ

NOT: Kur’an-ı Kerim Allah(c.c) kelamı olup paylaşıldıkça, okundukça, dinlenildikçe ve de en önemlisi anlaşıldıkça güzeldir. Bu bağlamda bu tür media içeriklerinin asıl telifi Allah(c.c)’ın bizzat kendisinde olup, hiçbir şahıs veya medya organının Kur’an-ı Kerim’e %100 olarak telif iddia etmesi mümkün değildir. Bu bağlamda bu tür içerikleri hiçbir maddi kaygı veya menfaat gütmeden sizlerin hizmetine sunduk. Kur’an tilavetine katkı sağlayan hocalarımızın da aynı görüşte olduğunu düşünmekle beraber, yine de konuyla ilgili müşkilatınız olması durumunda iletişim sayfamızdan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Abdurrahman El Sudeys

Sudeys

Mahir El Muakli

mahir el muakli

Saud Al Shuraim

Shuraim

Halid El Celil

Halid el Celil

Abdullah Basfar

abdullah basfar

Ebubekir Şatiri

Ebubekir Şatiri

(S) = Secde ayeti içerir. Bu işaretin bulunduğu sureler secde ayeti içerir ve secde etmek icabet eder. Kur’an-ı Kerim’de secde ayeti içeren 14 sure mevcuttur. Secdeler konulu yazımız ve tilavet secdesinin detayları için buraya tıklayınız.
Sureleri indirmek için ilgili surenin üzerine gelerek “Farklı Kaydet” seçeneğine tıklamanız gerekir. İndirme ve dinleme sürecinde, sunucu yoğunluğuna göre yavaşlamalar olabileceğinden lütfen sabırlı olunuz.

Toplam 6 adet hafızın hatim setlerini sizler için tek sayfada bir araya getirdik. Daha fazla hafız ve tilavet seçenekleri için menülerimizi inceleyebilirisiniz. Hafızlar sayfasından daha fazla tilavet seçeneklerine erişebilirsiniz.

Hatim
Meal - TefsirFlash HatimOklu Takip (Video) HatimArapça Kuran (Kuranı yüzünden okuyun)

- Advertisement -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

6 YORUM

    • “Ahmet El Acemi” hocaya ait medyalar mevcuttur. Yukarıdaki hafız listesindeki sekmelerde “Agamy” isimli sekmeye tıkladığınızda medyaya erişebilirsiniz.

  1. Online hatim dinleme ve sure indirme seçenekleri ve hatim arayüzü yenilenmiş ve daha stabil hale getirilmiştir. En çok dinlenen hocalar sekmelere eklenmiştir. Diğer hafız ve Kuran-ı Kerim tilavet seçenekleri için menülerimizi inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

HOCALAR