Ana SayfaHocalarHalid El Celil Online Hatim Seti

Halid El Celil Online Hatim Seti

Halid el Celil (Khalid Al-Jaleel) hocamızın hatim setlerini sizler için bu sayfamızda derledik. Sure listesinden dilediğiniz dilediğiniz bir sureye tıklayarak online Kur’an-ı Kerim dinleyebilirsiniz. İlgili surenin üzerine gelip sağ tıklayıp “Bağlantıyı Farklı Kaydet” seçeneğine tıklayarak sureleri mp3 formatında indirebilirsiniz.

Halid El Celil Hatim Seti – Online Dinleme ve İndirme Seçenekleri

NOT: Kur’an-ı Kerim Allah(c.c) kelamı olup paylaşıldıkça, okundukça, dinlenildikçe ve de en önemlisi anlaşıldıkça güzeldir. Bu bağlamda bu tür media içeriklerinin asıl telifi Allah(c.c)’ın bizzat kendisinde olup, hiçbir şahıs veya medya organının Kur’an-ı Kerim’e %100 olarak telif iddia etmesi mümkün değildir. Bu bağlamda bu tür içerikleri hiçbir maddi kaygı veya menfaat gütmeden sizlerin hizmetine sunduk. Kur’an tilavetine katkı sağlayan hocalarımızın da aynı görüşte olduğunu düşünmekle beraber, yine de konuyla ilgili müşkilatınız olması durumunda iletişim sayfamızdan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.
Sureleri indirmek için ilgili surenin üzerine gelerek “Farklı Kaydet” seçeneğine tıklamanız gerekir. İndirme ve dinleme sürecinde, sunucu yoğunluğuna göre yavaşlamalar olabileceğinden lütfen sabırlı olunuz.

Halid El Celil Kimdir?

Halid el Celil

Halid el-Celil (Khalid Ibn Fahd Al-Jaleel), Kral Halid Mescid’inin (Kings Khalid’s Masjid) imamıdır ve kendi özgün tilavetleri oldukça meşhurdur. Arap dünyasından oldukça meşhurdur ve Kur’an-ı Kerim tilavetleri birçok kesim tarafından beğeni ile dinlenmektedir.

Halid el-Celil hocayla ilgili internette maalesef daha fazla biyografik bilgiye rastlayamadık. Kaynak bulmanız veya bilgi bırakmanız açısından yorum alanımızı kullanabilirsiniz.

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun, takipte kalın!

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun ve takipte kalın. İçerikleri favorilerinize ekleyin, hesabınızda muhafaza edin ve beğendiğiniz içerikleri hiç kaybetmeyin! Ayrıca yıllık bültenlerimizden de haberdar olun, her ramazan burada buluşalım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Online Hatim Seti

Çeşitli hafızlardan farklı tilavetleri online olarak dinleyebilirsiniz.

Mekke ve Medine Canlı Yayın

HOCALAR