Ana SayfaHocalarAbdullah Basfar Full Hatim Seti Dinle

Abdullah Basfar Full Hatim Seti Dinle

Abdullah Basfar Online Hatim Seti

Abdullah Basfar hafızına özel hazırladığımız bu sayfadan kendisinin okuduğu 114 sureyi indirebilir veya online dinleyebilirsiniz. Bu hatim setinden indireceğiniz sureler mp3 formatındadır. Diğer hafızlara ait sureleri indirmek veya online dinlemek için menülerimizi inceleyebilirsiniz.

Abdullah Basfar – Dinleme ve İndirme Listesi

NOT: Kur’an-ı Kerim Allah(c.c) kelamı olup paylaşıldıkça, okundukça, dinlenildikçe ve de en önemlisi anlaşıldıkça güzeldir. Bu bağlamda bu tür media içeriklerinin asıl telifi Allah(c.c)’ın bizzat kendisinde olup, hiçbir şahıs veya medya organının Kur’an-ı Kerim’e %100 olarak telif iddia etmesi mümkün değildir. Bu bağlamda bu tür içerikleri hiçbir maddi kaygı veya menfaat gütmeden sizlerin hizmetine sunduk. Kur’an tilavetine katkı sağlayan hocalarımızın da aynı görüşte olduğunu düşünmekle beraber, yine de konuyla ilgili müşkilatınız olması durumunda iletişim sayfamızdan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.
Sureleri indirmek için ilgili surenin üzerine gelerek “Farklı Kaydet” seçeneğine tıklamanız gerekir. İndirme ve dinleme sürecinde, sunucu yoğunluğuna göre yavaşlamalar olabileceğinden lütfen sabırlı olunuz.

Abdullah Basfar Kimdir?

abdullah basfar

Abdullah basfar (Abdullah Ibn. Ali Basfar) dünyaca ünlü Kuran-ı Kerim okuyucusudur. Suudi Arabistan’da yaşamaktadır ve ilk kez Cidde’de imamlık yapmıştır. Ramazan geceleri tilavetlerde yer almış Kuran-ı Kerim gecelerinde Kur’an okumuştur.

Abdullah Basfar’ın okuyuşu zamanla ünlenmiş ve birçok medya ve radyo kanallarında yer almıştır. Abdullah Basfar aynı zamanda yazardır ve islam konularında çeşitli akademik dersler vermektedir.

Afrika’da yoksul ülkelere yönelik yardım çağrılarında bulunmuş ve çağrılar zamanla karşılık bulmuştur. Ndjamena ve Tchad da bu yardımlara katkı sağlamıştır.

Abdullah Basfar, Muslim World League (Dünya Müslüman Ligi) ve uluslararası Kuran-ı Kerim Derneğinin başkanıdır.

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun, takipte kalın!

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun ve takipte kalın. İçerikleri favorilerinize ekleyin, hesabınızda muhafaza edin ve beğendiğiniz içerikleri hiç kaybetmeyin! Ayrıca yıllık bültenlerimizden de haberdar olun, her ramazan burada buluşalım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Online Hatim Seti

Çeşitli hafızlardan farklı tilavetleri online olarak dinleyebilirsiniz.

Mekke ve Medine Canlı Yayın

HOCALAR