Ana SayfaHocalarEbubekir Şatiri Online Hatim Seti

Ebubekir Şatiri Online Hatim Seti

Ebubekir Şatiri (Abu Bakr Al Shatri)

Ebubekir Şatiri özel sayfamızdan, Abu Bakr Al Shatri‘ye ait tüm hatim setini online dinleyebilir veya indirebilirsiniz. Surelerin üzerine gelerek sağ tıklayıp “Farklı Kaydet” seçeneği ile sureleri indirebilirsiniz. Kabe İmamlarında Ebubekir Şatiri hocamız benzeri diğer arayüzler için diğer hocaların arayüzleri için menülerimizi inceleyebilirsiniz.

Ebubekir Şatiri Online Hatim Seti

NOT: Kur’an-ı Kerim Allah(c.c) kelamı olup paylaşıldıkça, okundukça, dinlenildikçe ve de en önemlisi anlaşıldıkça güzeldir. Bu bağlamda bu tür media içeriklerinin asıl telifi Allah(c.c)’ın bizzat kendisinde olup, hiçbir şahıs veya medya organının Kur’an-ı Kerim’e %100 olarak telif iddia etmesi mümkün değildir. Bu bağlamda bu tür içerikleri hiçbir maddi kaygı veya menfaat gütmeden sizlerin hizmetine sunduk. Kur’an tilavetine katkı sağlayan hocalarımızın da aynı görüşte olduğunu düşünmekle beraber, yine de konuyla ilgili müşkilatınız olması durumunda iletişim sayfamızdan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.
Sureleri indirmek için ilgili surenin üzerine gelerek “Farklı Kaydet” seçeneğine tıklamanız gerekir. İndirme ve dinleme sürecinde, sunucu yoğunluğuna göre yavaşlamalar olabileceğinden lütfen sabırlı olunuz.

Ebubekir Şatiri Kimdir?

Ebubekir Şatiri

Ebubekir Şatiri (Abu Bakr Shatri) 1970 yılında Suudi Arabistan’da dünyaya geldi. Cidde’de büyümüş ve ilk okul eğitimini Cidde’de tamamlamışır. Kendisi Rüya İlimleri konusunda Dr. Ayman Rochdi Suwaid’den eğitim almıştır. Evli ve 4 çocuk babasıdır. Ebubekir Şatiri, Cidde’de Al-Furkan Camii’nde imamlık yapmaktadır.

Ebubekir Şatiri, gönüllere ferahlık sunan o özgün sesi ile zamanla ünlenmiş ve tüm dünyaca tanınan ve dinlenen bir imam olmuştur. İnternette videolarına ve tilavetlerine sıkça rastlamak mümkün. Zamanla birçok ülkede tilavetler, toplantılar ve konferanslara iştirak etmiştir. Şatiri, 2014 yılında İstanbul’a da gelmiş ve Sultanahmet Camii’nde Kuran-ı Kerim ziyafeti sunmuştur.

Genç yaşında belli bir üne kavuşmuş ve tüm dünya tarafından tanınmaktadır. Ayrıca Arap coğrafyasında da nüfuz sahibi olmuştur. “Dünyanın en etkili 500 Müslümanı” listesinde yer almakadır.

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun, takipte kalın!

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun ve takipte kalın. İçerikleri favorilerinize ekleyin, hesabınızda muhafaza edin ve beğendiğiniz içerikleri hiç kaybetmeyin! Ayrıca yıllık bültenlerimizden de haberdar olun, her ramazan burada buluşalım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Online Hatim Seti

Çeşitli hafızlardan farklı tilavetleri online olarak dinleyebilirsiniz.

Mekke ve Medine Canlı Yayın

HOCALAR