Ana SayfaHocalarAhmet El Acemi Online Hatim Seti

Ahmet El Acemi Online Hatim Seti

Ahmet el Acemi (Ahmed Al-Agamy) hocamıza özel olarak hazırlamış olduğumuz online Kur’an-ı Kerim sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızdan sureleri online dinleyebilir veya ilgili surenin üzerine sağ tıklayıp “Farklı Kaydet” seçeneğine tıklayarak mp3 formatında indirebilirsiniz. Diğer hafız veya multimedia öğeleri için menülerimizi inceleyebilirsiniz.

Ahmet El Acemi Hatim Seti ve Sure Listesi

NOT: Kur’an-ı Kerim Allah(c.c) kelamı olup paylaşıldıkça, okundukça, dinlenildikçe ve de en önemlisi anlaşıldıkça güzeldir. Bu bağlamda bu tür media içeriklerinin asıl telifi Allah(c.c)’ın bizzat kendisinde olup, hiçbir şahıs veya medya organının Kur’an-ı Kerim’e %100 olarak telif iddia etmesi mümkün değildir. Bu bağlamda bu tür içerikleri hiçbir maddi kaygı veya menfaat gütmeden sizlerin hizmetine sunduk. Kur’an tilavetine katkı sağlayan hocalarımızın da aynı görüşte olduğunu düşünmekle beraber, yine de konuyla ilgili müşkilatınız olması durumunda iletişim sayfamızdan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.
Sureleri indirmek için ilgili surenin üzerine gelerek “Farklı Kaydet” seçeneğine tıklamanız gerekir. İndirme ve dinleme sürecinde, sunucu yoğunluğuna göre yavaşlamalar olabileceğinden lütfen sabırlı olunuz.

Ahmet El Acemi Kimdir?

Ahmed el acemi

Ahmet el Acemi (Ahmed Al-Agamy) 24 Şubat 1968 yılında Suudi Arabistan’da dünyaya geldi. Kendisi kari makamı üzerine önde gelen isimlerden olup aynı zamanda tefsir alimidir. Dünyanın önde gelen hafızlarındandır ve tilavetleri oldukça ünlüdür.

Ahmet el Acemi, Mohamed Ben Saud Üniversitesinde ihtisasını tamamlamış ve devamında Pakistan’da lisans üstü eğitim almıştır. Pakistan’ın Lahor Public Üniversitesinde doktorasını tamamlamış ve tefsir alimi olarak kariyerine devam etmiştir. “Minnat Al Aliy Al Kabir Fi Charh Toroq Attafsir” kendisine ait önemli bir eserdir.

Ahmet el acemi, ilk kez 1984 yılında Al Moghira Ben Chooba ve devamında Huber Büyük Camii’nde (The Great Mosque of Khobar) imamlığını yapmıştır. 1992 yılında El Huber’deki Al Amir Mohammad Bin Fahd Camii’ne atanmıştır.

El Acemi, an itibariyle Cidde’de imamlık yapmaktadır.

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun, takipte kalın!

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun ve takipte kalın. İçerikleri favorilerinize ekleyin, hesabınızda muhafaza edin ve beğendiğiniz içerikleri hiç kaybetmeyin! Ayrıca yıllık bültenlerimizden de haberdar olun, her ramazan burada buluşalım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Online Hatim Seti

Çeşitli hafızlardan farklı tilavetleri online olarak dinleyebilirsiniz.

Mekke ve Medine Canlı Yayın

HOCALAR