Ana SayfaHocalarSaad Al Ghamdi Online Hatim Seti

Saad Al Ghamdi Online Hatim Seti

Saad Al Ghamdi (Saad el Hamidi) hocamıza özel olarak hazırladığınız online hatim sayfamızdan hocamızın tilavetlerini online dinleyebilir ve sağ tıklayıp “Bağlantıyı Farklı Kaydet” seçeneğini tıklayarak mp3 formatında indirebilirsiniz. Diğer hocaların ve kabe imamlarının tilavetleri için menülerimizi inceleyebilirsiniz.

Saad Al Ghamdi Hatim Seti – Online Dinleme ve Sure İndirme

NOT: Kur’an-ı Kerim Allah(c.c) kelamı olup paylaşıldıkça, okundukça, dinlenildikçe ve de en önemlisi anlaşıldıkça güzeldir. Bu bağlamda bu tür media içeriklerinin asıl telifi Allah(c.c)’ın bizzat kendisinde olup, hiçbir şahıs veya medya organının Kur’an-ı Kerim’e %100 olarak telif iddia etmesi mümkün değildir. Bu bağlamda bu tür içerikleri hiçbir maddi kaygı veya menfaat gütmeden sizlerin hizmetine sunduk. Kur’an tilavetine katkı sağlayan hocalarımızın da aynı görüşte olduğunu düşünmekle beraber, yine de konuyla ilgili müşkilatınız olması durumunda iletişim sayfamızdan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.
Sureleri indirmek için ilgili surenin üzerine gelerek “Farklı Kaydet” seçeneğine tıklamanız gerekir. İndirme ve dinleme sürecinde, sunucu yoğunluğuna göre yavaşlamalar olabileceğinden lütfen sabırlı olunuz.

Saad El Ghamdi Kimdir?

Şeyh Saad Al Ghamdi

Saad Al Ghamdi 1967 yılında Suudi Arabistan’ın Huber şehrinin Ed-Dammam ilçesinde dünyaya geldi. 22 yaşında Kur’an-ı Kerim’i hatmetmişir. İnce – tiz sesi ve tecvid bilgisi yönüyle ün kazanmıştır ve birçok kişi tarafından tilavetleri beğeni ile dinlenmektedir. Kur’an-ı Kerim tilavetleri haricinde, kendisi aynı zamanda akademisyendir.

Saad Al Ghamdi islam hukuku alanında eğitim almış bir akademisyendir. Dammam ilçesinde Kanoo Camii’ne atanıp bir süre burada imamlık yapmıştır. Sonralarında ise ABD, Avusturya ve İngiltere’de görev yapmıştır. Saad Al Ghamdi, evli ve üç çocuk babasıdır.

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun, takipte kalın!

Websitemizden memnun kaldınız mı? Üye olun ve takipte kalın. İçerikleri favorilerinize ekleyin, hesabınızda muhafaza edin ve beğendiğiniz içerikleri hiç kaybetmeyin! Ayrıca yıllık bültenlerimizden de haberdar olun, her ramazan burada buluşalım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Online Hatim Seti

Çeşitli hafızlardan farklı tilavetleri online olarak dinleyebilirsiniz.

Mekke ve Medine Canlı Yayın

HOCALAR