Eylül, 2021
Ana SayfaGenelGazze'de katliam yapan İsrail mallarına boykot! İşte o boykot listesi...

Gazze’de katliam yapan İsrail mallarına boykot! İşte o boykot listesi…

İsrail Katliam!İsrail, Gazzede sonu gelmek bilmeyen katliamlarına, insalık dışı facialarına durmadam devam ediyor! Sebebi bilinmeyen bir füze ve kaçırılan bir kaç israilli genç bahane edilerek çocuk, yaşlı, kadın demeden onlarca sivili katletmeye devam ediyor! İsrail’in zorbalıklarına ve savaş suçu sayılabilecek nitelikteki insanlık dışı faaliyetlerine ise tüm dünya sessiz kalmış durumda!

Amerika, ” bir ülkenin kendini savunma hakkı vardır‘ diyor, Almanya açık ve net bir şeklide “İsraili destekliyoruz” açıklaması yapıyor, CNN İsral’i eleştiren muhabirini kovuyor. Açık ve net bir şeklide dünya gazze katliamına sessiz kalmış vaziyette. Savunmaya bakın ki siviller öldürülüyor, çocuklar katlediliyor!

Dua ediyoruz, ağlıyoruz… Peki bununla yetinelim mi? Hayır… Savaş, taarruz, katliam ve zorbalıklar PARA ile olur! Mermi, silah, cephane, askeri faaliyetlerin tamamı PARA ile özdeşleşiktir. PARA yoksa o da yok… Günümüzde güç=para olduğunu var sayarsak ve İsrailin dünya piyasasında payını düşünürsek değirmenin suyunun nereden geldiğini anlamak hiç de zor değil!

Elimizde COCA COLA içeceğimizi yudumlarken, SİEMENS marka TV den Gazze katliamını izleyip “Allah belanızı versin” demişiz ne fayda! Bu değirmenin suyunu keselim, en azından azaltalım; taşın altına elimizi koyalım… azaltalım ki 1 masuma sıkılan 1 mermi eksik olsun!

Aşağıda hangi markaların İSRAİL malı olduğu listelenmiştir. Detaylı inceleyelim, mümkün mertebe bu ürünleri hayatımızdan çıkaralım!

 

F. İKiZ

Hangi ürünler İsrail malı? İşte o boykot listesi…

 

israilurunleri-liste

 

İsrail Boykot Ürünleri

israil-boykot-listesi1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

886BeğenenlerBeğen
ÖZEL KATEGORİLER
İslam Tarihi Peygamberler
Hadis Arşivi Sahabeler
Dua Arşivi Kur'an Mucizeleri
Fıkhi Konular Mezhepler
MULTİMEDİA
Kuran Dinle Vaaz Dinle
Mehter Marşları İslami filmler
Ezanlar Şiirler
FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
   
İSLAM KAYNAKLARI
Kuran-ı Kerim Hz.Muhammed
Cevşen-ül Kebir Risale-i Nur
SEÇMELER
Dini Hikayeler Dini Makaleler
Mübarek Gün ve Geceler NAMAZ
Online mukabele
Mekke ve Medine Canlı Yayın
ishak danış

İshak Danış Hatim (Görsel Mukabele)

İshak Danış Hatim Seti (Tüm Cüzler) İshak Danış hoca efendinin okumuş olduğu 30 cüzlük hatim setini sizler için tek bir sayfada derleyip topladık. Aslen Trabzonlu...

Kur’an okurken şeytan rahatsız edemiyorsa, neden kuruntularla mücadele ediyoruz?

"Kur'an'ın bulunduğu eve şeytan giremez " sözü ve ilgili mevzunun vesvese ile bağlantısı...